Vanilla Ninja wystapiły na tegorocznej gali EFTA. Dziewczyny wykonały trzy utwory: Tough Enough, Cool Vibes oraz The Reason Is You. Na wystepie nie mogła pojawić sie Triinu. Zdjęcia z koncertu możecie obejrzeć w naszej galerii.

Piret, Lenna i Katrin przed występem na EFTA odpowiedziały na kilka pytań zadanych przez portal Delfi/Kroonika. Poniżej Wideo

Już w piątek odbędzie sie gala rozdania Estońskich Nagród Filmowych i Telewizyjnych. Po raz pierwszy od dziesięciu lat Vanilla Ninja pojawi się ponownie na scenie gali, która świętować będzie 5 urodziny.
„Występ na gali EFTA to tak naprawdę nasz pierwszy publiczny występ od ponad dziesięciu lat i bardzo się cieszę, że teraz w końcu to się dzieje” – powiedziała Piret Järvis-Milder.
„W ten sposób nasz powrót wydaje się być oficjalny po raz ostatni. Że nie tylko działamy między oddzielnymi ścianami studia, ale wciąż stoimy przed publicznością.Będąc sama laureatką EFTA (program Pealtnägija zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy program informacyjny / dziennikarski” w 2017 roku), Järvis-Milder niepokoi się o zwycięzców przed tegorocznym występem. „Jestem przyzwyczajona do siedzenia w hali i trzymania kciuków podczas EFTA, w tym roku muszę się denerwować za kulisami, czekając na swój występ” – powiedziała Järvis-Milder. „Ale tym razem wielu moich dobrych kolegów jest nominowanych, więc za kulisami bedzie wiele emocji i trzymanych kciuków w górę. Dlatego też bardziej wyjątkowy będzie ten występ. ”

Transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 18.30 na kanale ETV2, od godz. 20.00 galę będzie można oglądać na ETV. (czas estoński)
Źródło: menu.err.ee

17 września w Estonii odbędzie sie gala rozdania nagród „Eesti filmi- ja teleauhinnad 2021”.
Na scenie miedzy rozdaniem statuetek wystąpią dziewczyny z Vanilla Ninja.
Występ na żywo będzie można obejrzeć tutaj o godzinie 20:00 (czasu estońskiego).