Justyna

Dziewczyny z Vanilla Ninja na sam koniec 2019 roku zrobiły fanom wielką niespodzianke!

Dzisiaj w hali koncertowej Saku Suur Hall odbyła się gala świąteczna Sportland – Hard Rock Legends, na której chyba nikt by się nie spodziewał, ale wystąpił zespół Vanilla Ninja! Dziewczyny (Piret, Lenna oraz Katrin) zaśpiewały największe hity, tj: Club Kung Fu, Dangerzone, Cool Vibes, Tough Enough. W naszej galerii możecie znaleźć zdjęcia z imprezy, a już jutro udostępnimy Wam nagrania z koncertu.

Justyna

W najnowszym wydaniu miesięcznika Buduaar na okładce pojawiła się Piret Järvis-Milder . W środku można przeczytać obszerny wywiad, w którym Piret mówi na przykład o książkach. Okładkę możecie obejrzeć tutaj

24 kwietnia Lenna Kuurmaa opublikowała teledysk do piosenki Sõnad, która pochodzi z trzeciego studyjnego albumu piosenkarki „3X” .

Lenna Kuurmaa pojawiła się w nowej kampanii reklamowej kosmetycznej firmy Berrichi.

Justyna

Lenna Kuurmaa dość długo kazała swoim fanom czekać na trzecią studyjną płytę. W końcu wokalistka poinformowała Nas o premierze krążka. Już 3 grudnia w estońskich sklepach pojawi się na półkach płyta „3X”! Znajdzie się na niej 10 utworów:

1. Kuule
2. Õnneloos
3. Keeruta (with Nublu)
4. Helendan
5. Kolm korda
6. Siirad silmad
7. Ajavool
8. Kaasa tuleksin
9. Täna öösel
10. Sõnad

Lenna Kuurmaa na swoim Instagramie i Facebooku napisała że jest to najbardziej osobisty album jaki kiedykolwiek wydała.

W dniu premiery płyty Lenna Kuurmaa również wypuści singiel „Kuule”.
Wokalistka nie zapomniała również o fanach spoza granic Estonii. Fani piosenkarki z takich krajów jak Polska, Niemcy, Hiszpania, Brazylia, Stany Zjednoczone, Finlandia, Luksemburg czy też Australia mogą zamówić płytę z własnoręcznym podpisem ze strony 311.ee.

Płyte można kupić również w sklepach internetowych takich jak: Apollo, cdonline oraz lasering.